UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim zwycięzcą Przodkowo Cup 2019 - rocznik 2010 i młodsi
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Filip Piechowski (UKS GAP w Bruskowie Wielkim)
Najlepszy bramkarz: Michał Saczewa (Pokolenia Lechii Gdańsk A)
Najlepszy zawodnik: Witold Darda (Escola Futbolu)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Pokolenia Lechii Gdańsk A | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 13 - 1 |
2. | Escola Futbolu | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 12 - 2 |
3. | GKS Przodkowo | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 9 - 12 |
4. | Sporting Leźno | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 - 15 |
5. | Pomerania Gdańsk | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 - 16 |
Sporting Leźno 1-2 Pokolenia Lechii Gdańsk A
GKS Przodkowo 2-0 Pomerania Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk A 6-0 GKS Przodkowo
Escola Futbolu 3-1 Sporting Leźno
GKS Przodkowo 1-4 Escola Futbolu
Pomerania Gdańsk 0-5 Pokolenia Lechii Gdańsk A
Sporting Leźno 2-6 GKS Przodkowo
Escola Futbolu 5-0 Pomerania Gdańsk
Pomerania Gdańsk 4-4 Sporting Leźno
Pokolenia Lechii Gdańsk A 0-0 Escola Futbolu
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 20 - 2 |
2. | Huragan Gdańsk | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 12 - 8 |
3. | Sztorm Gdynia | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 6 |
4. | Pokolenia Lechii Gdańsk B | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 - 10 |
5. | GKS II Przodkowo | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 - 15 |
Huragan Gdańsk 2-1 Pokolenia Lechii Gdańsk B
GKS II Przodkowo 1-1 Sztorm Gdynia
Pokolenia Lechii Gdańsk B 3-0 GKS II Przodkowo
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 6-2 Huragan Gdańsk
GKS II Przodkowo 0-4 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Sztorm Gdynia 2-0 Pokolenia Lechii Gdańsk B
Huragan Gdańsk 7-1 GKS II Przodkowo
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 4-0 Sztorm Gdynia
Sztorm Gdynia 0-1 Huragan Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk B 0-6 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
o 9. miejsce
Pomerania Gdańsk 2-2 k. 2-0 GKS II Przodkowo
o miejsca 5-8
GKS Przodkowo 6-0 Pokolenia Lechii Gdańsk B
Sporting Leźno 5-0 Sztorm Gdynia
Pokolenia Lechii Gdańsk B 4-1 Sztorm Gdynia
GKS Przodkowo 1-2 Sporting Leźno
1/2 finału
Pokolenia Lechii Gdańsk A 3-1 Huragan Gdańsk
Escola Futbolu 1-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
o 3. miejsce
Huragan Gdańsk 1-2 Escola Futbolu
finał
Pokolenia Lechii Gdańsk A 2-3 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU