Przodkowo Cup
11. marca 2019

UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim zwycięzcą Przodkowo Cup 2019 - rocznik 2010 i młodsi

Drużyna UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim zwyciężyła w turnieju Przodkowo Cup 2019 w kategorii juniorów - rocznik 2010 i młodsi, który został rozegrany w sobotę 9 marca 2019 na hali w Przodkowie.

W turnieju wzięło udział 18 drużyn.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Oskar Gnich (UKS GAP w Bruskowie Wielkim)

Najlepszy bramkarz: Konrad Kulawik (AP Marko-Gol Gdańsk)

Najlepszy zawodnik: Jan Jóskowski (Cartusia Kartuzy)

 

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Cartusia 1923 Kartuzy II 3 9 3 0 0 8 - 2
2. GKS Przodkowo 3 6 2 0 1 11 - 3
3. GKS III Przodkowo 3 3 1 0 2 6 - 9
4. Pokolenia Lechii Gdańsk A 3 0 0 0 3 0 - 11


Cartusia 1923 Kartuzy II 2-0 Pokolenia Lechii Gdańsk A
GKS Przodkowo 5-1 GKS III Przodkowo
GKS III Przodkowo 4-0 Pokolenia Lechii Gdańsk A
GKS Przodkowo 1-2 Cartusia 1923 Kartuzy II
Cartusia 1923 Kartuzy II 4-1 GKS III Przodkowo
Pokolenia Lechii Gdańsk A 0-5 GKS Przodkowo

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Pokolenia Lechii Gdańsk B 3 9 3 0 0 18 - 1
2. Sporting Leźno 3 6 2 0 1 11 - 7
3. Cartusia 1923 Kartuzy I 3 3 1 0 2 3 - 14
4. GKS II Przodkowo 3 0 0 0 3 1 - 11


GKS II Przodkowo 0-5 Sporting Leźno
Cartusia 1923 Kartuzy I 1-7 Pokolenia Lechii Gdańsk B
Sporting Leźno 0-7 Pokolenia Lechii Gdańsk B
GKS II Przodkowo 1-2 Cartusia 1923 Kartuzy I
Cartusia 1923 Kartuzy I 0-6 Sporting Leźno
Pokolenia Lechii Gdańsk B 4-0 GKS II Przodkowo

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. AP Marko-Gol Gdańsk 4 12 4 0 0 20 - 0
2. Olimpia Elbląg 4 9 3 0 1 7 - 4
3. UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 4 6 2 0 2 5 - 10
4. FC Gowidlino 2011 4 3 1 0 3 4 - 14
5. AP Piekarczyk II Elbląg 4 0 0 0 4 2 - 10


Olimpia Elbląg 1-0 AP Piekarczyk II Elbląg
AP Marko-Gol Gdańsk 9-0 FC Gowidlino 2011
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 1-4 Olimpia Elbląg
AP Piekarczyk II Elbląg 0-5 AP Marko-Gol Gdańsk
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 2-1 FC Gowidlino 2011
Olimpia Elbląg 0-2 AP Marko-Gol Gdańsk
FC Gowidlino 2011 2-1 AP Piekarczyk II Elbląg
AP Marko-Gol Gdańsk 4-0 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II
FC Gowidlino 2011 1-2 Olimpia Elbląg
AP Piekarczyk II Elbląg 1-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II

grupa D
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 4 12 4 0 0 15 - 0
2. Olimpia II Elbląg 4 9 3 0 1 6 - 4
3. FC Gowidlino 4 4 1 1 2 7 - 8
4. AP Piekarczyk Elbląg 4 4 1 1 2 6 - 8
5. Gwardia Koszalin 4 0 0 0 4 2 - 16


UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 5-0 Gwardia Koszalin
FC Gowidlino 2-2 AP Piekarczyk Elbląg
Olimpia II Elbląg 0-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Gwardia Koszalin 0-4 FC Gowidlino
Olimpia II Elbląg 1-0 AP Piekarczyk Elbląg
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 4-0 FC Gowidlino
AP Piekarczyk Elbląg 4-1 Gwardia Koszalin
FC Gowidlino 1-2 Olimpia II Elbląg
AP Piekarczyk Elbląg 0-4 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Gwardia Koszalin 1-3 Olimpia II Elbląg

1/8 finału

Cartusia 1923 Kartuzy II 9-0 GKS II Przodkowo
GKS Przodkowo 4-0 Cartusia 1923 Kartuzy I
GKS III Przodkowo 2-9 Sporting Leźno
Pokolenia Lechii Gdańsk A 0-11 Pokolenia Lechii Gdańsk B
AP Marko-Gol Gdańsk 2-0 AP Piekarczyk Elbląg
Olimpia Elbląg 2-3 FC Gowidlino
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 1-2 Olimpia II Elbląg
FC Gowidlino 2011 0-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim

1/4 finału

Cartusia 1923 Kartuzy II 2-1 FC Gowidlino
GKS Przodkowo 0-2 AP Marko-Gol Gdańsk
Sporting Leźno 1-3 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Pokolenia Lechii Gdańsk B 2-3 Olimpia II Elbląg

1/2 finału

Cartusia 1923 Kartuzy II 0-3 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
AP Marko-Gol Gdańsk 0-1 Olimpia II Elbląg

o 3. miejsce

Cartusia 1923 Kartuzy II 1-2 AP Marko-Gol Gdańsk

finał

UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 3-2 Olimpia II Elbląg

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 


Zdjęcie

 

Galeria zdjęć: 09.03.2019 Przodkowo Cup 2019 - rocznik 2010 - zdjęcia z meczów i dekoracja

Zdjęcie 0/112Zdjęcie 1/112Zdjęcie 2/112Zdjęcie 3/112Zdjęcie 4/112Zdjęcie 5/112Zdjęcie 6/112Zdjęcie 7/112Zdjęcie 8/112Zdjęcie 9/112Zdjęcie 10/112Zdjęcie 11/112Zdjęcie 12/112Zdjęcie 13/112Zdjęcie 14/112Zdjęcie 15/112Zdjęcie 16/112Zdjęcie 17/112Zdjęcie 18/112Zdjęcie 19/112Zdjęcie 20/112Zdjęcie 21/112Zdjęcie 22/112Zdjęcie 23/112Zdjęcie 24/112Zdjęcie 25/112Zdjęcie 26/112Zdjęcie 27/112Zdjęcie 28/112Zdjęcie 29/112Zdjęcie 30/112Zdjęcie 31/112Zdjęcie 32/112Zdjęcie 33/112Zdjęcie 34/112Zdjęcie 35/112Zdjęcie 36/112Zdjęcie 37/112Zdjęcie 38/112Zdjęcie 39/112Zdjęcie 40/112Zdjęcie 41/112Zdjęcie 42/112Zdjęcie 43/112Zdjęcie 44/112Zdjęcie 45/112Zdjęcie 46/112Zdjęcie 47/112Zdjęcie 48/112Zdjęcie 49/112Zdjęcie 50/112Zdjęcie 51/112Zdjęcie 52/112Zdjęcie 53/112Zdjęcie 54/112Zdjęcie 55/112Zdjęcie 56/112Zdjęcie 57/112Zdjęcie 58/112Zdjęcie 59/112Zdjęcie 60/112Zdjęcie 61/112Zdjęcie 62/112Zdjęcie 63/112Zdjęcie 64/112Zdjęcie 65/112Zdjęcie 66/112Zdjęcie 67/112Zdjęcie 68/112Zdjęcie 69/112Zdjęcie 70/112Zdjęcie 71/112Zdjęcie 72/112Zdjęcie 73/112Zdjęcie 74/112Zdjęcie 75/112Zdjęcie 76/112Zdjęcie 77/112Zdjęcie 78/112Zdjęcie 79/112Zdjęcie 80/112Zdjęcie 81/112Zdjęcie 82/112Zdjęcie 83/112Zdjęcie 84/112Zdjęcie 85/112Zdjęcie 86/112Zdjęcie 87/112Zdjęcie 88/112Zdjęcie 89/112Zdjęcie 90/112Zdjęcie 91/112Zdjęcie 92/112Zdjęcie 93/112Zdjęcie 94/112Zdjęcie 95/112Zdjęcie 96/112Zdjęcie 97/112Zdjęcie 98/112Zdjęcie 99/112Zdjęcie 100/112Zdjęcie 101/112Zdjęcie 102/112Zdjęcie 103/112Zdjęcie 104/112Zdjęcie 105/112Zdjęcie 106/112Zdjęcie 107/112Zdjęcie 108/112Zdjęcie 109/112Zdjęcie 110/112Zdjęcie 111/112Zdjęcie 112/112

Dodaj komentarz: