Przodkowo Cup

20-22.12.2019 Przodkowo Cup 2019/2020 - seniorzy OPEN

Grupa A

Tabela

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Budmax Przodkowo 3 7 2 1 0 4 - 0
2. MAXIMA TEKTUS 3 4 1 1 1 6 - 4
3. Orzeł Trąbkie Wielkie 3 4 1 1 1 4 - 7
4. GKS Przodkowo 3 1 0 1 2 3 - 6
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
MAXIMA TEKTUS 1 3 1 0 0 5 - 1
Orzeł Trąbkie Wielkie 1 0 0 0 1 1 - 5
Pokaż cały terminarz - Grupa A

Grupa B

Tabela

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. BZ Bud Lubowidz 3 7 2 1 0 10 - 2
2. Europak 3 5 1 2 0 3 - 1
3. GKS II Przodkowo 3 3 1 0 2 3 - 6
4. Maniara Gdańsk 3 1 0 1 2 2 - 9
Pokaż cały terminarz - Grupa B

grupa C

Tabela

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Szerszenie Witków 2 6 2 0 0 6 - 0
2. MTP Portowiec 2 3 1 0 1 5 - 2
3. Arka Prusewo 2 0 0 0 2 0 - 9
Pokaż cały terminarz - grupa C

grupa D

Tabela

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Hemako Sztutowo 2 6 2 0 0 6 - 3
2. Restauracyjka JETA co CHCETA 2 3 1 0 1 3 - 3
3. Dreamcars USA Import 2 0 0 0 2 3 - 6
Pokaż cały terminarz - grupa D

grupa E

Tabela

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Kolumbia 3 7 2 1 0 7 - 1
2. MC Kebab Kwidzyn 3 6 2 0 1 5 - 5
3. Nam strzelać nie kazano 3 3 1 0 2 7 - 7
4. Zielke Team 3 1 0 1 2 2 - 8
Pokaż cały terminarz - grupa E

grupa F

Tabela

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. NO10 2 6 2 0 0 5 - 2
2. Katowice Nocą 2 3 1 0 1 2 - 2
3. Mar-Dan Borkowo 2 0 0 0 2 1 - 4
Pokaż cały terminarz - grupa F

grupa G

Tabela

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Niedźwiedzie 3 6 2 0 1 6 - 5
2. Ol-trans 3 6 2 0 1 9 - 3
3. Bytovia II Bytów 3 3 1 0 2 5 - 6
4. Marcin Team 3 3 1 0 2 5 - 11
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
Niedźwiedzie 1 3 1 0 0 2 - 0
Ol-trans 1 0 0 0 1 0 - 2


Bytovia II Bytów 1 3 1 0 0 4 - 0
Marcin Team 1 0 0 0 1 0 - 4
Pokaż cały terminarz - grupa G

1/16 finału

Terminarz / Wyniki

Budmax Przodkowo 2 - 1 Maniara Gdańsk 22.12.2019 - 11:00
MTP Portowiec 0 - 5 Dreamcars USA Import 22.12.2019 - 11:20
GKS Przodkowo 2 - 2
k. 2-3
BZ Bud Lubowidz 22.12.2019 - 11:40
Arka Prusewo 1 - 4 Restauracyjka JETA co CHCETA 22.12.2019 - 12:00
MAXIMA TEKTUS 0 - 0
k. 0-2
GKS II Przodkowo 22.12.2019 - 13:00
Orzeł Trąbkie Wielkie 2 - 3 Europak 22.12.2019 - 13:40
Bytovia II Bytów - - - Mar-Dan Borkowo 22.12.2019 - 14:40
Nam strzelać nie kazano 0 - 5
vo
Marcin Team 22.12.2019 - 15:00
Ol-trans 1 - 2 Zielke Team 22.12.2019 - 16:00

1/8 finału

Terminarz / Wyniki

Budmax Przodkowo 3 - 0 Dreamcars USA Import 22.12.2019 - 12:20
BZ Bud Lubowidz 1 - 2 Restauracyjka JETA co CHCETA 22.12.2019 - 12:40
GKS II Przodkowo 5 - 2 Szerszenie Witków 22.12.2019 - 14:00
Europak 0 - 0
k. 1-3
Hemako Sztutowo 22.12.2019 - 14:20
Kolumbia - - 22.12.2019 - 15:20
NO10 3 - 1 Marcin Team 22.12.2019 - 15:40
Niedźwiedzie 1 - 0 MC Kebab Kwidzyn 22.12.2019 - 16:20
Zielke Team 2 - 3 Katowice Nocą 22.12.2019 - 16:40

1/4 finału

Terminarz / Wyniki

Budmax Przodkowo 2 - 2
k. 4-3
Kolumbia 22.12.2019 - 17:00
Restauracyjka JETA co CHCETA 3 - 0 NO10 22.12.2019 - 17:20
GKS II Przodkowo 3 - 1 Niedźwiedzie 22.12.2019 - 17:40
Hemako Sztutowo 1 - 1
k. 4-3
Katowice Nocą 22.12.2019 - 18:00

1/2 finału

Terminarz / Wyniki

Budmax Przodkowo 4 - 1 Restauracyjka JETA co CHCETA 22.12.2019 - 18:20
GKS II Przodkowo 1 - 4 Hemako Sztutowo 22.12.2019 - 18:40

o 3. miejsce

Terminarz / Wyniki

Restauracyjka JETA co CHCETA 2 - 0 GKS II Przodkowo 22.12.2019 - 19:00

finał

Terminarz / Wyniki

Budmax Przodkowo 2 - 3 Hemako Sztutowo 22.12.2019 - 19:20