Przodkowo Cup

Klasyfikacja strzelców - 20-22.12.2019 Przodkowo Cup 2019/2020 - seniorzy OPEN

8 Mateusz Niedźwiedzki (GKS II Przodkowo)
6 Gracjan Miszkiewicz (BZ Bud Lubowidz)
4 Dariusz Dulek (Szerszenie Witków)
Grzegorz Musik (Restauracyjka JETA co CHCETA)
Daniel Radomski (Dreamcars USA Import)
Marcin Wachowiak (Ol-trans)
3 Maciej Błaszkowski (Bytovia II Bytów)
Dawid Gliwa (Budmax Przodkowo)
Filip Kreft (Kolumbia)
Maciej Młyński (NO10)
Dawid Papina (Europak)
Błażej Reszke (Ol-trans)
Błażej Troka (Niedźwiedzie)
Michał Wróbel (Marcin Team)
Piotr Żybko (Dreamcars USA Import)
2 Tomasz Ciecholewski (Zielke Team)
Ryszard Dawidowski (Europak)
Paweł Friszkemut (Hemako Sztutowo)
Patryk Gaffke (BZ Bud Lubowidz)
Szymon Gawron (NO10)
Kamil Gorczyca (Budmax Przodkowo)
Daniel Graboś (Szerszenie Witków)
Adam Gross (Nam strzelać nie kazano)
Kacper Jaskólski (GKS Przodkowo)
Daniel Jaśniewski (Orzeł Trąbkie Wielkie)
Marek Kozakiewicz (Hemako Sztutowo)
Krzysztof Kwasny (MAXIMA TEKTUS)
Mateusz Madziąg (BZ Bud Lubowidz)
Patryk Makarski (MTP Portowiec)
Tomasz Musik (Restauracyjka JETA co CHCETA)
Tomasz Neubaer (BZ Bud Lubowidz)
Kamil Oblizajek (Nam strzelać nie kazano)
Jakub Pelowski (Orzeł Trąbkie Wielkie)
Jan Przybyszewski (MAXIMA TEKTUS)
Maciej Sikorski (Maniara Gdańsk)
Łukasz Skierka (Nam strzelać nie kazano)
Michał Skwiercz (Ol-trans)
Wolodymer Surowatka (Marcin Team)
Damian Szymerowski (MTP Portowiec)
Kewin Wesołowski (GKS Przodkowo)
Adrian Wilma (MC Kebab Kwidzyn)
Błażej Wróbel (Budmax Przodkowo)
Paweł Zamerski (MC Kebab Kwidzyn)
Patryk Ziarko (Hemako Sztutowo)
1 Franciszek Barzowski (Budmax Przodkowo)
Paweł Bork (MAXIMA TEKTUS)
Grzegorz Brodzisz (MTP Portowiec)
Dominik Czekirda (BZ Bud Lubowidz)
Krzysztof Czyrson (MC Kebab Kwidzyn)
Marcin Dampc (GKS II Przodkowo)
Bartek Dańczyk (Orzeł Trąbkie Wielkie)
Marek Dawidowski (NO10)
Dominik Depta (Restauracyjka JETA co CHCETA)
Mohamed Doumboya (GKS II Przodkowo)
Michał Drzymała (Niedźwiedzie)
Mateusz Fetta (Arka Prusewo)
Tomasz Flisikowski (Dreamcars USA Import)
Daniel Groth (Europak)
Patryk Kamola (GKS Przodkowo)
Adrian Klimowicz (Restauracyjka JETA co CHCETA)
Błażej Kluge (NO10)
Dawid Kowalonek (Bytovia II Bytów)
Maciej Koziara (Kolumbia)
Domnik Kukowski (Orzeł Trąbkie Wielkie)
Mateusz Luchowski (Szerszenie Witków)
Mateusz Princ (Niedźwiedzie)
Bartosz Prokopów (Niedźwiedzie)
Paweł Radomski (NO10)
Maksim Shkuratsenka (Marcin Team)
Kewin Sidor (Budmax Przodkowo)
Grzegorz Silicki (Zielke Team)
Mateusz Skrzypczak (Kolumbia)
Mateusz Specht (Szerszenie Witków)
Olgierd Stanisławski (Zielke Team)
Paweł Staruszkiewicz (Maniara Gdańsk)
Paweł Ulenberg (Mar-Dan Borkowo)
Daniel Wardyn (Nam strzelać nie kazano)
Michał Wdowiak (Bytovia II Bytów)
Krzysztof Wiśniewski (Restauracyjka JETA co CHCETA)
Dawid Zadrowski (Kolumbia)
Giorgi Zhordania (MAXIMA TEKTUS)